Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Профін консалтинг» створено у травні 2019 року. Основними видами діяльності компанії є: консультування з питань комерційної діяльності та управління, діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, юридичні та податкові консультації.

Ми надаємо консультації онлайн та офлайн юридичним та фізичним особам по всій території України (окрім тимчасово окупованих територій). Нашими партнерами є провідні українські банки та небанківські фінансові установи. Серед наших клієнтів – страхові та ІТ компанії, агропромислові та переробні підприємства, виробничі та торгівельні компанії, енергетичні підприємства. Ми співпрацюємо з підприємствами, що ведуть свій бізнес в таких сегментах – business-to-customer та business-to-business.

ТОВ «Профін консалтинг» – це команда висококваліфікованих досвідчених фахівців у галузі банківського та фінансового бізнесу, права, корпоративного управління, фінансів, аналізу ризиків та аудиту. Наші експерти мають багаторічний досвід роботи в провідних вітчизняних і міжнародних банківських та фінансових установах України. Знання наших експертів дозволяють успішно реалізувати проекти різного рівня складності і дозволяють зосередитись на вирішенні проблем кожного з сегментів бізнесу, враховувати розмір бізнесу, організаційно правову форму та інші особливості.