Новини

30.04.2024

30 квітня 2024 року директор ТОВ «Профін Консалтинг» Вадим Березовик виступив на ІV Науково-практичному форумі «Цифрова трансформація фінансового сектору». Форум відбувся в Державному податковому університеті (місто Ірпінь).

07.02.2024

Директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Профін Консалтинг” Вадим Березовик виступив 07 лютого 2024 року на Міжнародній конференції “Digital Banking: next stage in 2024”, організованій International Financial Club “Bankir”, та поділився досвідом нашої компанії з консультування підприємств середнього та малого бізнесу по залученню банківських кредитів.

https://www.youtube.com/watch?v=0F2R3kXM2_E…

19.10.2023

ТОВ “Профін Консалтинг” взяло участь у третій щорічній конференції Access2Finance, організованої Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній (УАФІК). Захід обʼєднав представників банків, фінансових організацій, фондів, підприємців та ветеранів для обговорення моделей та перспектив розвитку і відновлення української економіки. Одним з ключових сегментів економіки має стати мікро-, малий та середній бізнес. Директор нашої компанії Вадим Березовик виступив на панельній дискусії щодо питань надання кредитної підтримки бізнесу під час широкомасштабної агресії.

18.10.2023

Наша команда взяла участь у роботі Міжнародного форуму: «DIGITAL BANKING. RECIPES GROWTH -2023». Директор ТОВ “Профін Консалтинг” виступив на панельній дискусії з питань кредитування та грантової підтримки підприємств мікро, малого та середнього бізнесу в Україні.

20.07.2023

ТОВ “Профін Консалтинг” взяло участь у Міжнародній фінансовій конференції “Digital Customer Journey – Trust and Technologies”, що проводилась Міжнародним клубом “BANKIR”. Обговорювали актуальні теми розвитку банківського та фінансового ринку, перспективи та ризики впровадження новітніх технологій.